Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stránky vznikly 22.7.2008, takže pejsci zde uvedení našli domov až po tomto datu. A pokud nám majitelé pejsků, kteří prošli záchytnými kotci, napíší na mail webmastera uvedený v kontaktech, jak se pejsci mají, budeme jenom rádi a jejich dopisy s fotografiemi budeme zveřejňovat.

 

 

 

 

ciko.jpg

Čiko, jezevčík, pes, 12 let a více

Dne 20.6.2014 byl do záchytných kotců přivezen pes rasy jezevčík nalezený v lesích u Blatné. Vzhledem ke stavu, v jakém se nacházel, původního majitele nehledáme. Pejsek dostal jméno Čiko, je mu více než 12 let, hůř vidí a špatně slyší, chybí mu některé zuby, byl velice podvyživený a byl samé klíště, na uších a na konci ocasu nemá žádné chlupy. Váží cca 5 kilo. Nyní již bez problémů chodí na procházky, které svým pomalejším tempem úžasně zvládá. Baští kašovitou stravu či konzervy, ale nepohrdne ani granulemi. Je odčervený a očkovaný. Hledáme pro Čikiho domov na dožití. Nejlépe u jednoho člověka, má totiž rád svůj klid. Většinu dne prospí a určitě se nehodí k aktivním pejskům, kteří by ho provokovali ke hrám. Je to pejsek vhodný do bytu, pouze ale s výtahem, případně by ho majitel musel nosit po schodech. Tuto činnost Čiko nezvládne. Přesto, že Čiko již není žádné štěně, dokáže rozdávat spoustu lásky a byl by vděčný za pelíšek v teple domova. Pomůžete nám najít pro Čikouška páníčka, který mu umožní klidné stáří a dá mu to, co zatím nepoznal?

Dne 23.7.2014 odjel Čiko do nového domova do nedalekého Mečichova.

ella.jpg

Ella, kokršpaněl, fena, 5 let
 

Dne 1.4.2014 byla v Blatné odchycena volně pobíhající fena rasy kokršpaněl. Na krku měla červený kožený obojek. Byla ve velmi zanedbaném stavu, podvyživená, zarostlá a s přerostlými drápky. Z počátku byla velmi plachá. Dostala jméno Ella. Je jí asi 5 let. Nyní je ostříhaná, velmi kontaktní, na procházkách vzorná, skvěle zvládá chůzi na vodítku. Vychází i s ostatními psy. Nehodí se ale ke kočkám, králíkům a jiným domácím zvířatům. Zřejmě s nimi nikdy nepřišla do styku a tak neví, jak se k nim chovat. Zatím na ně vrčí. Budoucí majitel s ní bude muset chodit zhruba dvakrát ročně na stříhání. Ellinka je vhodná pouze do bytu, nejlépe ke staršímu člověku, který na ni bude mít hodně času. Ellinka je nyní už zcela v pořádku a je připravena odejít do nového domova. Je odčervená a očkovaná.

lussy.jpg

Lussy, kříženka ohaře, fena, 1 rok

Dne 27.5.2014 byla na Blatensku odchycena volně pobíhající fena, kříženec ohaře. Neměla obojek ani žádná identifikační znamení. Dostala jméno Lussy. Je jí zhruba 1 rok. Pohybovala se společně s fenou Ketty, která je nyní též umístěna v našich kotcích. Lussy je odčervená a očkovaná. Je to velice plachá fenečka, bojí se lidí, cizích pejsků. S ostatními psy a fenami je nekonfliktní, koček ve veterinární ordinaci si nevšímala. Učí se chodit na procházky a důvěřovat lidem. Jakmile si ale s člověkem vytvoří pouto, je z ní neuvěřitelný mazel a úžasný miláček. Nový majitel s ní bude muset mít trochu trpělivosti, než si Lussy zvykne na nové lidi kolem sebe, prostředí, ruch města.. Je ale velmi učenlivá a vše rychle chápe. Je vhodná na zahradu do zateplené boudy, lépe do klidnějšího prostředí než do velkoměsta. Z počátku neměla Lussynka žádné hygienické návyky, vykonávala potřebu pod sebe v boudě. Nyní se již naučila čistotě, potřebu už vykoná i na procházce.

Dne 18. 7. 2014 se usmálo štěstí i na Lussy a odjela do nového domova až k dalekým Pardubicím. Bude bydlet v rodinném baráčku se zahradou s úžasnou rodinou.

ketty.jpg

Ketty, kříženka dobrmana a ohaře, fena, 1 rok

Dne 26.5.2014 byla na Blatensku odchycena volně pobíhající fena, pravděpodobně kříženec dobrmana a ohaře. Byla vyhublá, neměla žádný obojek. Dostala jméno Ketty. Je jí asi 1 rok. Ze začátku byla plachá, ale nyní si už na změny zvykla. Pohybovala se společně s fenou Lussy, která je nyní též umístěna v našich kotcích. Ketty byla odčervená a očkovaná. S jinými psy je nekonfliktní, na kočky ve veterinární ordinaci nijak nereagovala. Z cizích lidí má ještě respekt. Je vhodná na zahradu do zateplené boudy, i když už nemá problémy ani s hygienickými návyky, potřebu už vykonává venku a na procházkách.

Dne 12.7.2014 odjela Ketty do nového domova do Kasejovic. U paničky se bude mít báječně.

 

brita1.jpg

 

Brita, německý ovčák, fena, 6 měsíců

Dne 29. 3. 2014 okolo 20:00 hodiny byla v obci Tchořovice odchycena fena rasy německý ovčák. Je to zhruba půl roční štěně. Na krku měla černý textilní obojek. Není v dobrém výživovém stavu, pravděpodobně se již nějakou dobu toulala. V kotcích dostala jméno Brita. Je nekonfliktní, s každým kamarádka, hravá a učenlivá, prostě štěňátko.

Dne 16.4.2014 odjela Brita do nového domova až do daleké Mimoně mezi Libercem a Českou Lípou. Cestu Brituška zvládla perfektně a noví majitelé jsou z ní nadšeni. Moc děkujeme. Brita bude v těch nejlepších rukách zkušeného chovatele.

akim.jpg

AKIM, kříženec, pes, 2 roky

Dne 27. 2. 2014 byl v Blatné odchycen pes, kříženec pravděpodobně jezevčíka. Jsou mu asi 2 roky, dostal jméno Akim. Je nekonfliktní, nevadí mu psi ani feny. Neměl žádný obojek, ani jiné poznávací znamení. Umí chodit na vodítku, na procházkách je vzorný.

Dne 1. 3. 2014 si pro Akima, vlastním jménem Fífu, přijela původní majitelka. Fífa se zaběhl asi před týdnem v obci Uzenice

eby.jpg

EBY, kříženka, fena, 3-5 měsíců

V Blatné byla nalezena fena, kříženka většího plemene. Zatím je to cca 3 - 5 měsíční štěňátko, pravděpodobně kříženka plemene Cane Corso, Bulmastif apod. Dostala jméno Eby. Nalezena byla ve špatném výživovém stavu, je podvyživená. Je velmi kontaktní, mazlivá a hravá. Bude si zvykat na vodítko, procházky a okolní svět. Již je odčervená, čeká ji očkování. Vzhledem k Ebyině předpokládané velikosti, bude zapotřebí její důsledná výchova.

Dne 23.2.2014 jsme ze Záchytných kotců MP Blatná převezli naši jedinou současnou obyvatelku kotců do Útulku Ciboušov - Klášterec nad Ohří. Fenka Eby nyní čeká na novou šanci právě v Útulek Klášterec n. Ohří. Informujeme všechny případné zájemce o Eby, aby se nyní již obraceli na Klášterec, tel. 602 952 692.

Dne 1. 3. 2014 odjela Eby do nového domova!

amaluka.jpg

Amálka, kříženka belgického ovčáka a staforda, fena, 1 rok

Dne 4. 6. 2013 byla v Blatné městskou policií odchycena fena světlé barvy. Pravděpodobně kříženka belgického ovčáka a staforda. Dostala jméno Amálka, je asi rok stará. Z počátku byla plachá, nyní si zvyká na lidi. Se psy vychází dobře. Fena je po operaci ocásku, momentálně v léčení.

Dne 14. 12. 2013 odjela do nového domova fenka Amálka. Už si zvyká na své nové jméno Mery a na domov ve Strakonicích.

 

rusta.jpg

Rusta, staffordšírský bulteriér, fena, 5 - 6 let

Dne 9. 1. 2012 byla odchycena fena staffordšírského bulteriéra, stáří 5 – 6 let, kastrovaná. Byla nekontaktní a ostrá. V kotcích je již téměř rok a udělala velké pokroky. S lidmi vychází skvěle, ráda se nechává hladit, miluje plavání a dovádění ve vodě, házení klacků a nošení míčků. Zvládá povely: sedni, čekej, dej pac. Potřebuje hodně pohybu, jinak na vodítku tahá. Může žít v bytě i venku v zateplené boudě. Rusta je čistotná a neničí pelíšky. Má však velkou spotřebu pískacích hraček. Je vhodná pouze do rukou zkušeného chovatele a nedoporučujeme ji do rodiny s dětmi. Rozhodně ne do rodiny s jiným psem. Je vhodná jako zvířecí jedináček.

Dne 27. 11. 2013 se usmálo štěstí i na Rustu. Odjela do nového domova do Sušice.

mindy.jpg

Mindy, jezevčík, fena, 2 roky

Dne 3. 11. 2013 byla nalezena u blatenských kotců přivázaná fena jezevčíka. Jedná se o mladou, cca rok a půl starou krátkosrstou fenečku, která dostala jméno Mindy. Zatím je velmi plachá, bojí se, je nedůvěřivá k lidem. Jelikož se jí majitel zbavil, hledáme pro Mindy nového, zodpovědného páníčka. Se psy i fenami naprosto nekonfliktní, na procházkách vzorná, skvěle zvládá chůzi na vodítku. Nyní již odčervená. 

Dne 20. 11. 2013 byla Mindy adoptována mladou rodinou do Záboří.

sam.jpg

Sam, kříženec border kolie, pes, 1 rok

Dne 9. 6. 2013 byl v Blatné odchycen pes, kříženec border kolie. Je mu asi jeden rok a dostal jméno Sam. Je bázlivý, ale rychle si zvyká. Se psy je nekonfliktní. Sam nyní nabírá na váze a čeká na nového pána.

Samík byl 10. 11. 2013 adoptován. Bude bydlet u rodiny, která si od nás již před více než rokem osvojila štěňátko.

misa.jpg

Míša, kříženec jezevčíka a možná foxteriéra, pes, 1 rok

Dne 17. 9. 2013 byl v Blatné odchycen volně pobíhající pes, kříženec malého vzrůstu. Byl velmi zanedbaný, měl zplstnatělou srst, byl špinavý, ve slepené srsti nebylo možné ani najít uši. Nyní je ostříhaný a vykoupaný. Jedná se pravděpodobně o křížence jezevčíka a možná foxteriéra. Je mu zhruba 1 rok, zatím je velmi plachý. Když si ale na člověka zvykne, je přítulný až moc :). Se psy nekonfliktní. Dostal jméno Míša. V kotci se mu vůbec nelíbí, evidentně není zvyklý v něm být.

23. 10. 2013 byl adoptován Míša. Bude bydlet v Blatné.

jaja.jpg

Jája, kříženka, fena, 6 měsíců

Dne 21. 9. 2013 byla v Blatné odchycena fena, kříženka malého vzrůstu. Je to zhruba půl roční štěně. Dostala jméno Jája. Odchycena byla s fenou Kájou. Jája je hravé, zvědavé štěňátko, které touží po lidské společnosti.

Dne 16. 10. 2013 byla odvezena do adopce Jája, teď už vlastně Nelinka.

tery.jpg

Tery, kříženec bišonka, pes, 1 rok

Dne 23. 9. 2013 byl k nám městskou policií přivezen bílý kříženec bišonka malého vzrůstu. Je mu asi jeden rok. Dostal jméno Tery. Je to naprosto nekonfliktní, klidný, milý, tichý pejsek. Vhodný téměř pro každého, i pro psí začátečníky.

30. 9. 2013 odjel do nového domova do Kasejovic.

kaja.jpg

Kája, kříženka, fena, 1 rok

Dne 21. 9. 2013 byla v Blatné odchycena fena, kříženka malého vzrůstu. Je to asi roční štěně. Dostala jméno Kája. Odchycena byla s fenou Jájou. Kája je klasické štěňátko.

28. 9. 2013 byla adoptována.

berta.jpg

Berta, kříženka boloňského psíka, fenka, 5 let

Dne 15. 8. 2013 byli v obci Čekanice u Blatné odchyceni tři volně pobíhající psi (dvě feny a jeden pes). Jedná se o křížence pravděpodobně boloňského psíka či podobně malé plemeno. Věk okolo 5 let. Srst a zuby mají v zanedbaném stavu. Neměli obojky, ani jiná identifikační znamení. Neumí chodit na vodítku. Dostali jména Berta, Rose, Benji. Jsou milí, přítulní, hraví a vyhledávají kontakt s člověkem.

Dne 26. 9. 2013 jsme Bertičku předali do nového domova v Českých Velenicích.

rose.jpg

Rose, kříženka boloňského psíka, fenka, 5 let

Dne 15. 8. 2013 byli v obci Čekanice u Blatné odchyceni tři volně pobíhající psi (dvě feny a jeden pes). Jedná se o křížence pravděpodobně boloňského psíka či podobně malé plemeno. Věk okolo 5 let. Srst a zuby mají v zanedbaném stavu. Neměli obojky, ani jiná identifikační znamení. Neumí chodit na vodítku. Dostali jména Berta, Rose, Benji. Jsou milí, přítulní, hraví a vyhledávají kontakt s člověkem.

10. 9. 2013 byla adoptována.

matysek.jpg

Matýsek, kříženec jezevčíka, pes, 3 - 4 let

Dne 17. 7. 2013 byl v Mirovicích odchycen pes a nálezci byl převezen do blatenských kotců. Jedná se o křížence jezevčíka, hnědé barvy, s bílými ponožkami. Věk okolo 3 - 4 let, váha odhadem přes 10 kg. Dostal jméno Matýsek. Je přítulný, lidí se nebojí, psi mu nevadí, na feny doráží, ale neublíží. Neměl žádný obojek ani vodítko. Bylo o něj dobře pečováno, srst má čistou, není vyhublý.

Dne 6. 9. 2013 odjel do nového domova Matýsek. Bude bydlet ve Lnářích v domku se zahradou.

benji.jpg

Benji, kříženec boloňského psíka, pes, 5 let

Dne 15. 8. 2013 byli v obci Čekanice u Blatné odchyceni tři volně pobíhající psi (dvě feny a jeden pes). Jedná se o křížence pravděpodobně boloňského psíka či podobně malé plemeno. Věk okolo 5 let. Srst a zuby mají v zanedbaném stavu. Neměli obojky, ani jiná identifikační znamení. Neumí chodit na vodítku. Dostali jména Berta, Rose, Benji. Jsou milí, přítulní, hraví a vyhledávají kontakt s člověkem.

Dne 28. 8. 2013 odjel Benji do nového domova do Mostu.

majky.jpg

Majky, hrubosrstý kříženec, pes, do 5 let

Dne 22. 7. 2013 byl v Blatné odchycen volně pobíhající pes, hrubosrstý kříženec malého vzrůstu. Věk max. 5 let. Dostal jméno Majky. Je plachý, zatím si zvyká na lidi. Ke psům je nekonfliktní. Neměl obojek ani jiné identifikační znamení.

Dne 27. 7. 2013 bohužel Majky zemřel.

liza.jpg

Líza, kříženka jezevčíka, fena, 6 měsíců

Dne 16. 6. 2013 byla do Záchytných kotců MP Blatná přivezena fena, kříženka jezevčíka, věk asi půl roku. Neměla obojek, ani jiné identifikační znamení. Dostala jméno Líza. Hledáme pro tohle krásné, hravé štěně novou rodinu. Více k fence netřeba dodat, bude taková, jakou jsi ji nový majitel vychová.

Dne 16. 6. 2013 byla do Záchytných kotců MP Blatná přivezena14. 7. 2013 odešla do adopce Líza. Bude bydlet v Kocelovicích.

vilda.jpg

Vilda, kříženec čivavy a jezevčíka, pes, 5 let

Dne 21. 5. 2013 byl v Blatné na sídlišti Nad Lomnicí odchycen kříženec čivavy a jezevčíka světlé barvy. Pohlaví pes, věk okolo 5 let. Na krku měl textilní zelený obojek s bílým potiskem. Pejsek dostal jméno Vilda. Pravděpodobně se jen zaběhl, hledáme majitele! Pejsek v kotci velmi kňučí, určitě je zvyklý žít v bytě. 23. 5. 2013 byl adoptován. Zjistilo se, že původní majitelka mu zemřela, tak byl nabízen k adopci.

cezar.jpg

Cézar, kříženec loveckého psa, pes, 1 - 2 roky

Dne 7. 9. 2012 byl do Záchytných kotců vrácen z adopce Cézar. Je to asi 1 až 2 roky starý kříženec loveckého psa. Cézar je velký, černý, nekastrovaný, hravý a velice aktivní pes. Z adopce byl vrácen proto, že utíká. Přelézá přes ploty. Proto by pro nové majitele i pro Cézara bylo lepší, kdyby měli vysoký, dobře zabezpečený plot. Cézar potřebuje hodně pohybu, aby se unavil, jinak na procházkách tahá. Jako hlídač asi neobstojí, jelikož je s každým kamarád. Miluje lidi a malé psy. Na velké si dovoluje, ale neútočí. Nedoporučujeme ho do bytu, protože když se nudí, všechno trhá a ničí. Hodil by se do aktivní rodiny, která bude podnikat časté výlety a bude mít čas hlavně na výcvik, protože Cézar se teprve vše učí a jelikož je mladý, majitelé si ho můžou vychovat k obrazu svému.

duben 2013 - Cézar byl převezen do útulku v Mariánských Lázních.

puppy.jpg

Puppy z Čerchovky, německý křepelák, fena, 6 let

Dne 31. 3. 2013 byla do záchytných kotců v Blatné přivezena fena rasy německý křepelák. V uchu má vytetované číslo 2430, podle kterého jsme zjistili, že se jedná o PUPPY Z ČERCHOVKY. Rok narození 2007. Zná základní povely, ke psům je nekonfliktní, vyžaduje kontakt s člověkem, v kotci se jí nelíbí. Puppy neměla ani obojek, ani vodítko. 2.4.2013 si ji vyzvedla majitelka.

barny.jpg

Bárny, kříženec, pes, 1 - 2 roky

Dne 23. 3. 2013 byl ve večerních hodinách v Blatné U Čertova kamene odchycen volně pobíhající pes černé barvy. Pes je asi 1 až 2 roky starý, má bílou náprsenku a bílou "ponožku" na levé přední pacce. Dostal jméno Bárny. Na krku měl jednořadový stahovací řetízkový obojek (viz. foto). Je kontaktní, mazlivý, umí chodit na vodítku. Miluje piškoty, umí povel "sedni", při kterém i zaštěká. S ostatními psy nekonfliktní, v kotci je čistotný. 25. 3. 2013 si Bárnyho vyzvedl majitel.

bigl.jpg

Šmudla, bígl, pes, 2 roky

Dne 14. 12. 2012 byl nalezen pes rasy bígl. Pes není kastrovaný, jsou mu max. 2 roky. Byl čistě vykoupaný a voňavý. Na krku měl jednořadový řetízkový obojek s ozdobou a červeno-žluté krátké vodítko. Dostal jméno Šmudla. Zná základní povely, miluje lidi, rád se mazlí. Fenky mu nevadí, na psy trochu doráží. Když jde na procházce sám, je vzorný. S ostatními psy tahá a předhání je. Obyčejné granule mu nejedou, potrpí si na kvalitu. Zřejmě žil v bytě a páníček si ho hýčkal. V kotci se mu nelíbí.

tomik1.jpg

Tomík, kříženec jezevčíka, pes, 3 roky

Dne 31. 10. 2012 byl u blatenského supermarketu nalezen kříženec jezevčíka hnědé barvy. Pejsek dostal jméno Tomík a jsou mu asi 3 roky. Zpočátku je trochu plachý, ale po seznámení je z něho obrovský mazel, který by se pořád nechal hladit. V kotci strašně naříká a pláče. Tomášek neměl ani obojek, ani vodítko. Naprosto nekonfliktní ke psům i fenám. Na procházkách je vzorný.

Dne 15. 11. 2012 odešel do adopce Tomík. Bydlet bude společně s dalším psí kamarádem u starších manželů.

eliot1.jpg

Eliot, americký stafordšírský teriér, pes, 1 - 2 roky

Eliot není kastrovaný. Na všech čtyřech tlapkách má bílé "ponožky". Na krku měl jednořadový, řetízkový stahovací obojek (viz. foto). Eliot je nekonfliktní, miluje lidi, nevadí mu ani psi, ani feny. Je čistotný, zřejmě žil v bytě. Má rád hlazení a procházky. Umí chodit na vodítku, koupání moc nemusí.

Dne 14. 11. 2012 byl adoptován Eliot. Bude bydlet v Polánce u Kasejovic.

filip.jpg

Filip, křížence jagdteriéra, pes, 6 - 7 let

Dne 13. 10. 2012 byl do záchytných kotců v Blatné přivezen kříženec psa. Dostal jméno Filip. Pravděpodobně se jedná o křížence jagdteriéra, jezevčíka, foxteriéra anebo možná knírače. Určitě se ale jedná o psa s loveckými sklony. Je mu zhruba 6 - 7 let, je malého vzrůstu. Na krku měl hnědý kožený obojek. Při chůzi se snaží nezatěžovat pravou zadní packu a drží jí ve vzduchu. Filip je nekonfliktní, nevadí mu ani psi ani feny. Lidi miluje a stále by se hladil. Je velmi aktivní a chvilku neposedí, proto lze velmi těžko pořídit jeho fotky. Baví ho norování a slídění.

Filipa si vyzvedli původní majitelé.

sara.jpg

Sára, kříženka německého ovčáka, fenka, cca 1 rok

Dne 15. 6. 2012 byla odchycena kříženka německého ovčáka.

Sára byla nalezena s barevným textilním obojkem (viz. foto). Je přítulná, má ráda hlazení, ráda se koupe, když jde na procházky sama, je strašně hodná, ale s ostatními psy venku vůbec neposlouchá, tahá na vodítku, provokuje, je to ale mladá fenka, takže jistě základní výcvik zvládne bez problémů. Lidi má moc ráda.

4. 10. 2012 odjela do nového domova fenka Sára. Bude bydlet v domku se zahradou v obci Lnáře.

syndy.jpg

Syndy, bernský salašnický pes, fenka, cca 1 rok

Syndy byla odchycena dne 3. 9. 2012 v obci Milčice (kousek od obcí Lažany a Čekanice) na blatensku. Fenka měla na krku barevný textilní obojek oranžovo-šedo-černé barvy s černou plastovou přezkou na zapínaní. Je velmi přátelská, vyžaduje neustálou pozornost. Na procházkách vzorná, chodí u nohy, netahá. Zná povely sedni, lehni, dej pac. Ostatní psi ani feny jí nevadí.

5. 9. 2012 si ji vyzvedl majitel.

fanny.jpg

Fanny, bišonek, pes, 5 let

Dne 8. 8. 2012 byl v Blatné u restaurace Rychta odchycen volně pobíhající pes bílé barvy rasy bišonek! Věk cca 5 let, pohlaví pes. Na krku měl textilní světle zeleno-červený obojek (viz. foto). Pes dostal jméno Fanny. Je přátelský, miluje lidi, umí chodit na vodítku, neustále panáčkuje na zadních a prosí. Na procházkách netahá, spíše se drží vzadu. Zřejmě není zvyklý na nějaké dlouhé výlety. Psi ani feny mu nevadí. Miluje piškoty, granulím zatím "na chuť" nepřišel. 10. 8. 2012 našel domov kousek od Blatné.

bob.jpg

Bob, americký pitbulteriér, pes, do 5 let

Dne 22. 6. 2012 byl v Blatné odchycen volně pobíhající pes amerického pitbulteriéra, hnědobílé barvy, stáří cca 5 let.

Pes je z počátku nedůvěřivý k lidem, ale neútočí, je přátelský. Když si zvykne na přítomnost člověka, vyžaduje jeho pozornost a provokuje ke hrám. Ostatní psy ale nemá rád. Baví ho plavání, umí chodit na vodítku, ale hodně táhne. Je čistotný, pravděpodobně žil v bytě. Při odchycení měl řetízkový obojek (viz. foto), kožený černý náhubek a textilní černo-žluté vodítko.

Dne 30. 7. 2012 našel nový domov u rodiny, která má s tímto plemenem zkušenosti.

endy1.jpg

Endy, kříženec zlatého retrívra, pes, 5 let

Dne 23. 5. 2012 ve večerních hodinách byl v Blatné odchycen pes, kříženec retrívra či labradora. Slyší na jméno Endy. Věk asi kolem 5 let. Světlé barvy, lehce žíhaný do hněda, na čumáčku má hnědé tečky. Pravé oko má nemocné, zřejmě na něj nevidí. Přišel bez obojku. Z počátku byl velmi ostražitý, štěkal a nikoho k sobě nepustil, ale za pár piškotů a hezkých slov byl okamžitě kamarád! Evidentně byl hodně zvyklý na lidskou společnost, chtěl se mazlit a drbat na bříšku. Na vodítku chodí perfektně, takže byl určitě zvyklý na venčení. Neustále hledá majitele, stýská se mu, zřejmě nebyl nikdy v kotci, nechce tam být. Na psy není agresivní. Přelézá i vysoké ploty a utíká.

Endy našel nový domov, bude bydlet u mladé rodiny v Blatné.

ohar.jpg

Cézar, kříženec ohaře, pes, do 2 let

Dne 30. 3. 2012 byl v Blatné odchycen volně pobíhající pes křížence, černé barvy.

Je strašně aktivní, využívá každé příležitosti k pohybu. Je dominantnější, snaží se tak projevovat hlavně na procházkách, kdy se snaží chodit vždy první. Pokud jde poslední, táhne a štěká a snaží se tlačit dopředu. Na jeho dominanci momentálně pracujeme, už je to s ním lepší než ze začátku. Je to velmi hravý pes, ostatní psy provokuje ke hrám. Je nekonfliktní, jak k lidem tak ke psům, takový spíš moula, co se všude motá a všude musí být. Vyžaduje neustálou pozornost. Vodu nemá rád. Hodil by se do velmi aktivní rodiny, která by podnikala výlety. Klidně do rodiny s dítětem, i jiným psem.

Odjel do nového domova do Lnářského Málkova.

dan.jpg

Dan, jezevčík, pes, 3 roky

13. 2. 2012 byl v Blatné odchycen volně pobíhající pes jezevčíka, hnědé barvy, stáří cca 3 roky. Daník je milý, krásný, pohodový pejsek.

21. 5. 2012 odjel do nového domova do obce Chlum u Blatné.

jonas.jpg

Jonáš, kříženec, pes, 3 roky

Jonáš je hodný, mazlivý psí pohodář.

20. 5. 2012 odjel do nového domova v Třeboni.

goro.jpg

Goro, švýcarský ovčák, pes, 5 let

Goro je hodný a mazlivý pes. Miluje lidskou společnost. Na jméno slyší. 10. 1. 2012 našel pejsek Goro svůj nový domov v obci Ohrobec u Prahy. Mladí manželé z něj sice byli nadšeni, ale bohužel pejsek je tak trochu útěkář a když je sám na zahradě, jejich nepříliš vysoký plot snadno překoná a jde se toulat po okolí. Proto by mu rádi našli nový domov, kde by bylo lépe zabezpečeno proti útěkům. Jinak si Gora moc chválí a nechtějí ho vracet do útulku, proto si ho nechají u sebe, dokud mu nenajdou vhodnější domov.

Má nový domov.

sima.jpg

Síma, kříženka, fenka, 8 měsíců

Síma je klasické hodné, kontaktní, přítulné štěně. Jak si ji nový majitel vychová, taková bude. Síma má od 16. 1. 2012 nový domov. Jedné mladé paní z Blatné určitě bude dělat jen radost.

 bara.jpg

Bára, kříženka německého ovčáka, fenka, 2 roky

Bára je hodná a mazlivá fenka, miluje lidskou společnost. 12. 1. 2011 - Dnešní noc již tráví naše fenka Bára u nové rodiny v Blatné. Přijela si pro ni jedna ml. paní s dcerou. Původně přišly naše pejsky v kotcích jen navštívit a vzít je na procházku, ale dopadlo to úplně jinat a to k radosti naší, tak i fenky Báry.

dsc07667.jpg

 

Alien, kříženec, pes, 5 let

Pohodový, hodný pes. 3. 1. 2012 konečně našel svůj nový domov. Bude hlídat dům a zahradu u staršího pána v obci Metly.

ruza.jpg

Růženka, kříženka, fenka, do 1 roka

Růženka je hodná, pohodová fenka, je to odrostlé štěně, takže vychovat si ji nový majitel může k obrazu svému. 18.12.2011 odjela dělat radost do Berouna.

andora.jpg

Andora, kříženka, fena, 2 roky

Pohodová hodná fenka. 16.11.2011 odjela do nového bydliště v Č. Budějovicích.

sam1.jpg

Sam, kříženec, pes, 2 roky

Dne 14. 10. 2011 byl v Blatné odchycen volně pobíhající pes křížence, černé barvy, stáří cca 2 roky. Sam je hravý mazel. Vodítko mu nedělá problém. Tak náš Sam si nový pelíšek v boudě opravdu moc neužil. 21. 10. 2011 už bude trávit noc u mladých manželů z Bělčic, kteří když Sama viděli bylo hned o novém členu rodiny rozhodnuto.

alex.jpg

Alex, zlatý retrívr, pes, 5 let

Pohodový, hodný pes. 6.10.2011 našel nový domov v Blatné.

dsc07625.jpg

Táňa a Aňa, kříženky, feny, 1 rok

Dne 22. 7. 2011 byly v Blatné nalezeny dvě fenky křížence, černé barvy s bílou náprsenkou, stáří cca 1 rok. Fenky jsou pohodářky, úžasně mazlivé a hodné. 2.8.2011 si jednu z našich miloučkých fenek odvezl na svoji krásnou zahradu jeden mladý pár z Blatné. 4.8.2011 si naši druhou fenku odvezla jedna mladá rodina z Prahy. Bohužel první fenka, kterou si v úterý od nás vzal mladý pár z Blatné, se nám do kotců vrátila. Přivezli ji s tím, že u jednoho z páru se asi projevila nějaká alergie na pejsky. Prý po mazlení s pejskem má pokožku samý flek a vypadá jak když proběhl kopřivami. 5.8.2011 odjela i naše druhá fenka do nového bydliště Praze.

 

dulik.jpg

Dulík, jezevčík, pes, 7 let

Dne 25.11.2010 byl v Blatné odchycen volně pobíhající pes jezevčíka, hnědé barvy, stáří cca 7 let. Dulík je trošku bázlivý, ale pohodář. 3.8.2011 jsme našeho veterána Dulíka po opakované prohlídce veterinářem museli nechat navždy uspat z důvodu nefunkčnosti ledvin. Je nám to moc líto, ale tam "nahoře" se určitě bude mít moc fajn.

 ron.jpg

Ron, německý ovčák, pes, 6 let

Dne 29.10. 2010 byl u obce Řečice u Blatné odchycen volně pobíhající pes německého ovčáka, stáří cca 6 let. Ron by mohl být dobrý hlídač, je vděčný za každé pohlazení. 31.5.2011 byl Ron z kapacitních důvodů našich kotců převezen do útulku v Mariánských Lázních.

barca.jpg

Barča, kříženka, fena, 4 měsíce

Dne 3.4.2011 byla v Blatné nalezena fena křížence, bílé barvy, stáří cca 5 let - Anka. Společně s fenou bylo i štěně fenky křížence, černé barvy, staří cca 4 měsíce - Barča. Barča je prostě mazlivé štěňátko. 18.4.2011 si štěně převzala původní majitelka.

anka.jpg

Anka, kříženka, fena, 5 let

Dne 3.4.2011 byla v Blatné nalezena fena křížence, bílé barvy, stáří cca 5 let - Anka. Společně s fenou bylo i štěně fenky křížence, černé barvy, staří cca 4 měsíce - Barča. Anka je pohodářka a mazel. Od 10.4.2011 má Anka nový domov u jedné ml. paní z Blatné. Již při prvním osobním setkání bylo prý rozhodnuto o vzájemných sympatijích.

ruby.jpg

Ruby, kříženka, fenka, 6 měsíců

Dne 28.2. 2011 byla v Blatné nalezena 2 odložená štěňata pejska a fenky křížence, černé barvy, stáří cca 6 měsíců. Obě štěňata jsou moc miloučká i když nejdřív pouští hrůzu (ale to jen ze strachu). Od 22.3.2011 bude bydlet v novém domě s velkou zahradou jedné mladé rodiny z Blatné.

nuby.jpg

Nuby, kříženec, pes, 6 měsíců

Dne 28.2. 2011 byla v Blatné nalezena 2 odložená štěňata pejska a fenky křížence, černé barvy, stáří cca 6 měsíců. Obě štěňata jsou moc miloučká i když nejdřív pouští hrůzu (ale to jen ze strachu). 19.3.2011 se odstěhoval do nového domova pejsek Nuby. V Milovicích u Nymburka budě určitě hodně spokojený.

quip.jpg

Quip, kříženec, pes, 1 rok

Dne 9.11.2010 byl u města Blatná odchycen volně pobíhající pes křížence, hnědé barvy, stáří cca 1 rok. Je to velký mazel a chce si stále hrát. 3.2.2011 našel nový domov.

marty.jpg

Márty, kříženec, pes, 6 měsíců

Dne 24.1.2011 byl v okolí Blatné odchycen volně pobíhající pes křížence, stáří cca 0,5 roku. Márty je pohodový mazel. Dle svědků byl nezodpovědným majitelem vyhozen z auta. 30.1.2011 - Nedělní oběd již bude mít u nových majitelů v Písku.

merlinka.jpg

Merlinka, australský ovčák nebo borderkolie, fena, 2 roky

Dne 29.11.2010 byla v Blatné odchycena volně pobíhající fena asi australského ovčáka nebo borderkolie, světlé barvy, stáří cca 2 roky. Kříženec je krásná fenka, úžasně milá a mazlivá. Má nádherné zvláštní oči. Ráno 6.12.2010 jsme u ní našli čip, zjistili majitelku a ta si pro ní dneska odpoledne přijede. Prý byla už smířená s tím, že jí fenku někdo vzal. 14 dní jí prý hledala a nenapadlo jí se zeptat u nás na městské policii.

joly.jpg

Joly, kříženka, fena, 2 měsíce

Dne 7.11.2010 byla u objektu Čistírny odpadních vod Blatná nalezena papírová krabice zakrytá prostěradlem, která ukrývala dvě odložená štěňata fenku a pejska, stáří cca 2 - 3 měsíce, černé barvy. Štěňátka jsou naprosto pohodová, nebojí se, jsou kontaktní. Od 19.11.2010 má i Joly novou rodinu. Vzal si ji od nás mladý pár z Blatné.

pejsek2.jpg

Žaky, kříženec, pes, 2 mšsíce

Dne 7.11.2010 byla u objektu Čistírny odpadních vod Blatná nalezena papírová krabice zakrytá prostěradlem, která ukrývala dvě odložená štěňata fenku a pejska, stáří cca 2 - 3 měsíce, černé barvy. Štěňátka jsou naprosto pohodová, nebojí se, jsou kontaktní. 9.11.2010 našel domov v Blatné.

brita.jpg

Brita, kříženka německého ovčáka, fena, 4 roky

Dne 6.9.2010 byla v Blatné odchycena volně pobíhající fena křížence, černé barvy, většího vzrůstu, stáří cca 4 roky. Při prvotním kontaktu sice "pouští hrůzu", ale jinak je hodná a přátelská. Ráda se vozí v autě, vodítko jí nedělá problém. 30.10.2010 konečně i Brita našla nový domov. Bude žít u nových majitelů v obci Tchořovice u Blatné.

jonatan.jpg

Jonatán, kříženec pudla, pes, 4 roky

Jonatán hledá nový domov, protože jeho panička náhle zemřela. Pejsek je pohodář a mazel. Potřebuje jen vykoupat a ostříhat. 22.10.2010 mu poskytla domov jedna rodina z Blatné.

stene.jpg

Sorbon, kříženec, pes, 6 měsíců

Dne 27.9.2010 bylo v obci Blatenka odchyceno volně pobíhající štěně psa křížence, světle hnědé, žíhané barvy, stáří cca 0,5 roku. Jedná se ještě o štěně, takže je to krásný pohodový mazel. 20.10.2010 si Sorbona domů odvezla jedna příjemná mladá paní z Hajan u Blatné. Původně se na pejska přijela se dvěma syny jen podívat, ale jak viděla jeho nádherné očí a přítulnost, bylo rozhodnuto. Svojí lásku k pejskům ještě završila tím, že nám věnaovala pytel krmení.

fox.jpg

Fox, hladkosrstý foxteriér nebo jeho kříženec, pes, 1 rok

Dne 1.10.2010 byl v Blatné odchycen volně pobíhající pes bílo hnědé barvy, stáří cca 1 rok. Pes je mazel, dobře snáší i vodítko. 13.10.2010 opustil naše kotce pejsek Fox a odjel do nového domova ve Strakonicích.

adolf.jpg

Adolf, americký kokršpaněl, pes, 5 let

6.5.2010 - Adolf byl hodně zanedbaný a tak jsme ho nechali vykoupat a ostříhat. Je opravdu hezký a navíc je pěkně poslušný.

Adolf byl 8.2.2010 odchycen v obci Blatná. Pejsek je to hezký, jen trošku zanedbaný, bude vděčný za každé pohlazení. Od 17.10.2010 má nový domov konečně i Adolf. Přijela si pro něho jedna moc hodná paní až z Plzně a ještě nám přivezla krmení pro ostatní opuštěné pejsky.

jindrich.jpg

Jindřich, kříženec, pes, 4 roky

Dne 16.8.2010 byl v obci Jindřichovice odchycen volně pobíhající pes křížence, světlé barvy, většího vzrůstu, stáří cca 4 roky. Vděčný za pohlazení, pro nového majitele bude určitě i dobrým hlídačem. 1.9.2010 odjel Jindřich do Veselíčka u Milevska.

sasenka.jpg

Sašenka, kříženka, fena, 4 roky

Dne 4.4.2010 byla v obci Blatná odchycena volně pobíhající fenka křížence, hnědé barvy, stáří cca 4 roky. Sašenka je moc hezká, ale hodně bázlivá fenečka. Nový páníček si bude muset získat její důvěru. 30.8.2010 si Sašenku odvezli noví majitelé do Slatiňan.

poly.jpg

Poly, kříženec, pes, 3 roky

Dne 9.8.2010 byl v obci Čekanice odchycen volně pobíhající pes křížence, bílé barvy, stáří cca 3 roky. Nevadí mu jízda autem ani vodítko. Je to pohodář a mazel. 21.8.2010 odjel Poly do Krtel u Netolic. Na základě inzerátu v Blesku si pro něho přijela jedná hodná paní.

jerry.jpg

Jerry, kříženec, pes, 6 měsíců

Dne 21.7.2010 byl v obci Hněvkov u Blatné odchycen volně pobýhající pes křížence, světlé barvy, stáří cca 6 měsíců. Jerry je hodný, trošku bojácný, ale citlivým přístupen si člověk získá jeho důvěru a pak je velmi přítulný. Vodítko pro něho není problém. 24.7. našel Jerry nový domov v Písku.

oliuli.jpg

Oli a Uli, malý německý pinč, pes a fena, 2 roky

Dne 15.7.2010 v odpoledních hodinách byli v Blatné odchyceni dva psi rasy pinč - fena a pes, hnědé barvy, stáří cca 2 roky. Oli (pes) i Uli (fena) jsou moc hodní, nádherní mazlíčci. Asi jsou to sourozenci a tak bychom chtěli, aby si je případný zájemce vzal oba dva společně. 24.7. odjeli Oli a Uli společně na hájenku v obci Uzeničky.

Obrazek

kříženec malého knírače, pes, 2 roky

Kříženec malého knírače, pes, stáří 2 roky, výborný zdravotní stav, očkovaný, hledá z důvodu úmrtí pána novou rodinu. Je zvyklý na děti, milý, přítulný. Bližší informace budou podány na tel. č. 723 666 389. Pejsek NENÍ umístněn v našich záchytných kotcích, ale stará se o něj obec Bezdědovice. 24.3.2010 napsala paní, která se o pejska stará, že si na ně již pejsek Vaty zvykl, a tak se rozhodli, že si ho nechají.

Obrazek

Kasper, kříženec, pes, 3 roky

Kasper byl 27.2.2010 odchycen v obci Blatná. Kasper je v pohodě, mazel, trochu bázlivý, ale hodný. Člověk si ho snadno získá. Nemá problémy s vodítkem ani s jízdou v autě. 19.3.2010 se náš Kasper přestěhoval z našich kotců do obce u Kasejovic. Přejme mu, at se mu u nového majitele daří.

Obrazek

Ben, bernský salašnický pes, pes, 4 roky

Benovi zemřel majitel a tak mu hledáme nový domov. V současné době je v záchytných kotcích města Blatná. Ben je moc hodný, nekonfliktní, takový trošku "trouba" :-D Je zvyklý na vodítko. 13.2:2010 našel domov.

Obrazek

Argy, staffordshirský bulteriér, pes, 6 let

Dne 24.8.2009 byl v obci Blatná odchycen volně pobíhající pes staffordshirského bulteriéra Argy. I když je to pejsek tzv. bojové rasy, je velice přítulný a má rád společnost lidí. Rád jezdí v autě a bez problémů chodí na vodítku. 14.12.2009 jsme na základě prohlídky veterinářem museli nechat Argyho navždy uspat. Veterinář u něho zjistil vážné zdravotní problemy, pejsek přestal úplně žrát, zracel a asi v důsledku bolestí začal být velmi nevrlý, až se jeho chování stalo agresivním. Takže Argy sice našel domov, ale tentokrát v psím nebi.

Obrazek

Paťka, kříženka pudla, fena, 5 let

Dne 2.11.2009 byla v obci Blatná odchycena volně pobíhající fenka křížence pudla. Paťka je milá fenečka, nemá problém s jízdou v autě, je mazlivá, na vodítku chodí dobře, s ostatními psy snášenlivá. 21.11.2009 dopoledne opustila fenka Paťka naše záchytné kotce. Přijela si pro ní (autobusem) jedna starší paní až z Prahy. Prý si jí našla na netu a hned věděla, že Paťku prostě musí mít.

Obrazek

Máša, kříženka, fena, 6 měsíců

Dne 1.10.2009 byla v obci Blatná odchycena volně pobíhající fenka křížence jezevčíka, stáří cca půl roku, černohnědé barvy. Máša si potřebuje získat důvěru k hodným lidem. Zatím je bojácná a nedůvěřivá. 16.11.2009 si Mášu adoptovala jedna starší paní z Blatné. Sama před několika dny přišla o své dva pejsky a tak je za Mášu moc vděčná. Prý je to neskutečný mazel a stále se prý chce chovat.

Obrazek

Borďa, border teriér, pes, 5 let

Dne 26.10.2009 byl v obci Blatná odchycen volně pobíhající pes border teriéra. Borďa je hodný, nemá problém s jízdou v autě, je mazlivý, na vodítku chodí dobře, s ostatními psy snášenlivý. 4.11.2009 našel novou rodinu v Hněvkově u Blatné.

Obrazek

Gábi, dlouhosrstý ohař, fenka, 2 roky

Dne 16. 6. 2009 byla u obce Drahenický Málkov u Blatné odchycena volně pobíhající fenka dlouhosrstého ohaře Gábi. Je to hodná a mazlivá fenka, bez problému snáší vodítko i jízdu v autě. Fenka Gábi je od 24.6.2009 u nové majitelky v Blatné.

Obrazek

Tofy, kříženec boxera, pes, 3,5 roku

Tofy byl odchycen 19.12.2008. jedná se pravděpodobně o křížence boxera. Tofy je pohodový pes, bez problémů chodí na vodítku, rád jezdí na zadních sedačkách auta. Dobře se snáší i s jinými psy. 29.12.2008 odjel do nového domova, ale současný majitel se už nemůže dále o psa náležitě starat, a proto hledáme znovu nového pána pro tohoto hodného a přítulného psa. Jedná se o křížence boxera většího vzrůstu, zlaté barvy, stáří 3,5roku. Od 18.5.2009 je náš Tofy v nové rodině ve Strakonicích.

Obrazek

Siky, kříženec pudla, pes, 2 roky

Dne 11.3.2009 byl Městskou policií Blatná odchycen volně pobíhající pes křížence, stáří cca. 3 roky, hnědobílé barvy. Siky se asi týden pohyboval po Blatné, byl v šíleně zanedbaném stavu. Nechali jsme ho proto ostříhat a vykoupat. Je v pořádku, jen dost vyděšený. Je to vděčný mazel. Od 4.5.2009 má konečně i náš pejsek Siky nový domov. Určitě je moc šťastný že může běhat po zahradě u rodinného domku v Řečici u Blatné.

Obrazek

Pišta, kříženec, pes, 4 měsíce

Dne 20.4.2009 bylo Městskou policií Blatná odchyceno volně pobíhající štěně psa křížence, stáří cca. 4 měsíce, černobílé barvy. Dne 30.4.2009 odjel náš nalezenec Pišta do nového domova ve Strakonicích. Bude dělat radost jednomu mladému páru.

Obrazek

Ája, kříženka, fena, 2 roky

Dne 8.3.2009 byla Městskou policií Blatná odchycena volně pobíhající fenka křížence, stáří cca. 2 roky, hnědobílé barvy. Byla nalezena spolu s Patem. Údajně je někdo vyhodil za Blatnou z auta. 27.3.2009 odjela k novým majitelům v Blatné.

Obrazek

Pat, kříženec špice, pes, 6 let

Dne 8.3.2009 byl Městskou policií Blatná odchycen volně pobíhající pes křížence špice, stáří cca. 6 let, bílé barvy. Byl nalezena spolu s Ájou. Údajně je někdo vyhodil za Blatnou z auta. Pat je trochu ostřejší, rád pouští hrůzu. 17.3.2009 odjel náš Pat k novým majitelům do obce Bělčice.

Obrazek

Fifi, kříženka, fena, 3 měsíce

Fifi byla nalezena 30.12.2008. Byla ve špatném zdravotním stavu, ale po několika dnech ošetřování veterinárním lékařem je už v pořádku. Zasloužila by si hodného páníčka. Je vděčná za každé pohlazení, ráda se mazlí a chová. S jinými pejsky je v pohodě. Nový domov našla v Blatné 31.1.2009.

Obrazek

Týna, kříženka špringršpaněla, fena, 3 roky

Týna byla odchycena 20.12.2008. Jedná se pravděpodobně o kříženku špringršpaněla cca 3 roky starou. Týna je pohodová fenka, bez problémů chodí na vodítku, není problém vzít ji do náručí. Dobře se snáší i s jinými psy. Týna byla adoptována 28.12.2008, ale 5.1.09 nám byla vrácena s omluvou s tím, že majitelé chovají koně a Týna je stále plašila, prostě společně si nerozuměli. Snad se najde jiný páníček, se kterým už bude soužití v pořádku. Nový domov našla 31.1.2009 v Hluboké nad Vltavou.

Obrazek

Jenny, kříženka, fena, 4 měsíce

Jenny byla odchycena 18.1.2009. Je to krásné, ale ustrašené štěňátko. Až získá sebedůvěru, bude z ní správné hravé štěně. 21.1.2009 našla Jenny nový domov.

Obrazek

Tofy, kříženec boxera, pes, 3 roky

Tofy byl odchycen 19.12.2008. jedná se pravděpodobně o křížence boxera, cca 3 roky starého, zlaté barvy. Tofy je pohodový pes, bez problémů chodí na vodítku, rád jezdí na zadních sedačkách auta. Dobře se snáší i s jinými psy. 29.12.2008 odjel do nového domova i pejsek Tofy. Bude bydlet v obci Pacelice u Blatné.

Obrazek

Rendy, kříženec, pes, 6 let

Majitel Rendyho nedávno zemřel, a proto pro něho hledáme nového pána. V kotcích od 22.8.2008. Je to pejsek středního vzrůstu a stáří cca 6 let. Rendy byl na majitele hodně citově vázaný, proto je zatím dost nedůvěřivý k cízím lidem a hodně na ně štěká. Pokud by si nový majitel získal jeho důvěru, mohl by z něho být dobrý hlídač. Je to pejsek, který žil na zahradě, kde mohl volně pobíhat. Je snášenlivý i s jinými psy. Rendy našel 28.12.2008 domov. Bude bydlet u hodné paní v Blatné.

Obrazek

Sofie, kříženka jezevčíka, fenka, 6 měsíců

Dne 5. 12. 2008 bylo Městskou policií Blatná odchyceno volně pobíhající štěně fenky rasy jezevčík, stáří cca 6 měsíců, černé barvy. Klasicky štěněcí povaha. 18.12.2008 odjela Sofie do nové rodiny v Písku. Nový majitel si původně přijel pro nějaké z nalezených štěňátek. ale jelikož ty už jsou v nových rodinách, neodolal krásným očím Sofie a fenku si odvezl do Písku.

Obrazek

4 štěňata jezevčíka, 3 pejsci, 1 fenka, 1 měsíc

Dne 13. 12. 2008 byla Městskou policií Blatná nalezena v krabici před čističkou odpadních vod 4 štěňata rasy jezevčík, stáří cca 1 měsíc, černé barvy. Klasicky štěněcí povahy. Ač štěňata neměla veselý vstup do života, jsou veselá a v pořádku. Snad si je brzy najdou zodpovědní majitelé, kteří je neopustí. Štěňata by potřebovala teplé domovy. 16.12.2008 odjela psí holčička do nového domova. Bude bydlet v rodině jedné mladé paní z Blatné. 17.12.2008 odjel psí kluk s novou rodinou do obce Buzice u Blatné. 18.12.2008 odjíždějí i zbylí 2 kluci do nových domovů do Příbrami a do Horní Břízy.

Obrazek

bulmastif, pes, 3 měsíce

14.11.2008 bylo odchyceno městskou policií toto asi š měsíční štěně bulmastifa nebo jeho křížence. Je to hodné a hravé štěně. 20.11.2008 našel nový domov v obci Čečelovice u Blatné.

Obrazek

MOON, aljašský malamut, pes, 6 let

Moon byl opuštěn majiteli a tak byl odchycen a umístěn do kotců dne 18.7.2008. Je v horším výživném stavu, k lidem milý, je to pohodář, mazlivka a docela i poslušný. Vodítko mu nedělá problém. Nutně potřebuje nového majitele. K dispozici IHNED! 8.8.2008 bude Moon už v novém domově ve Vranově nad Dyjí.